Pełna Ochrona stacji roboczych!

Strona w przygotowaniu!
... WKRÓTCE ...


Godzina pracy specjalisty od 40 zł netto.

Bezpieczeństwo - Opisy produktów

Comodo Internet Security


Comodo Internet Security to pakiet dwóch popularnych aplikacji - Comodo AntiVirus i Comodo Firewall Pro. Zapewnia ochronę zarówno pojedynczego komputera, jak i sieci lokalnej. Umożliwia wykrywanie wirusów i koni trojańskich, ochronę heurystyczną, zdefiniowanie bezpiecznych aplikacji, monitorowanie zmian w ważnych lokalizacjach i kluczach rejestru. Program typu zapora ogniowa (firewall) automatycznie konfigurujący się do ustawień zalecanych lub wg wskazań użytkownika. Posiada monitor aplikacji, monitor sieci i monitor składników (pojedynczych plików). Proaktywna heurystyka i profesjonalne opcje ustawień i ręcznej konfiguracji dla bardziej zaawansowanych użytkowników chronią przed większością znanych i przewidywanych zagrożeń "trojańskich" i szpiegowskich. Program jest całkowicie darmowy i może być wykorzystywany do zastosowań komercyjnych.

Panda Global Protection 2009

Panda Global Protection 2009 to pakiet zabezpieczający komputer przed wirusami, programami szpiegującymi, rootkitami i hakerami. Chroni także przed kradzieżami tożsamości i oszustwami dokonywanymi online.

     W skład zestawu wchodzi zapora i program antywirusowy. Oprócz nich nad naszym bezpieczeństwem czuwają pomniejsze moduły zajmujące się spamem, lukami systemowymi i ochroną tożsamości. Spośród dodatkowych opcji warto wymienić automatyczne tworzenie kopii zapasowych oraz możliwość optymalizacji wydajności systemu operacyjnego. Nie zabrakło także modułu ochrony rodzicielskiej oraz opcji zapisu backupów na nośnikach optycznych oraz serwerze. Pakiet potrafi też filtrować przepływ danych pod kątem wychwytywania koni trojańskich i zagrożeń związanych z phishingiem. W przypadku pakietów zapewniających kompleksową ochronę najważniejsza jest ich wydajność i zapotrzebowanie na czas procesora. Nasze testy dowodzą, że zmiany w nowej edycji Panda Global Protection 2009 idą w dobrym kierunku – skanowanie dysku w trakcie pracy jest praktycznie nieodczuwalne. Podobnie ma się rzecz z działaniem całego pakietu. Dla niemłodego już, niespełna 2-gigahercowego komputera z 0,5 GB RAM praca pakietu nie stanowiła znacznego obciążenia. Szybkie i częste aktualizacje to kolejny atut produktu, który wywarł naprawdę dobre wrażenie.

Kaspersky Internet Security 2009

Kaspersky Internet Security 2009 – kompletne rozwiązanie bezpieczeństwa zapewniające bezpieczne środowisko komputerowe dla Ciebie i Twojej rodziny. Kaspersky Internet Security 2009 to wszystko, czego potrzebujesz, aby bezpiecznie korzystać z Internetu.

  Ochrona podstawowa
  • Ochrona przed wszystkimi typami szkodliwych programów i oprogramowaniem spyware
  • Skanowanie plików, wiadomości e-mail i ruchu internetowego
  • Ochrona komunikatorów internetowych (ICQ, MSN)
  • Automatyczna aktualizacja
  Ochrona rozszerzona
 • Dwukierunkowa osobista zapora sieciowa
 • Ochrona Wi-Fi i VPN
 • System zapobiegania włamaniom

 • Ochrona prewencyjna
  • Inteligentne zarządzanie i kontrola aplikacji
  • Ochrona proaktywna przed nieznanymi zagrożeniami
  • Skanowanie systemu operacyjnego i aplikacji w celu wykrycia luk w zabezpieczeniach
  • Blokowanie odsyłaczy do zainfekowanych stron
  Ochrona przed kradzieżą tożsamości
 • Blokowanie odsyłaczy do stron phishingowych
 • Wirtualna klawiatura zapewniająca bezpieczne wprowadzanie loginów i haseł
 • Zapobieganie kradzieży danych przesyłanych przy użyciu protokołów HTTPS / SSL
 • Blokowanie nieautoryzowanych połączeń dial-up

 • Filtrowanie zawartości
  • Kontrola rodzicielska
  • Ochrona przed spamem

AVG Internet Security

Wszechstronna ochrona dla systemu Windows zabezpieczająca komputer przed wszelkimi zagrożeniami internetowymi.

     Program łączy w sobie różne technologie antywirusowe, antyspyware, antyspam oraz firewall z niezawodnym systemem automatycznych aktualizacji oraz małym obciążeniem zasobów systemowych. W pakiecie znajduje się centralne zdalne zarządzanie, które pozwala na zdalną instalację, aktualizację oraz zdalne zarządzanie wszystkimi stacjami i serwerami w sieci. Korzystanie z programu ułatwia polski interfejs, do którego trzeba się jednak przyzwyczaić. W skład programu wchodzą wszystkie moduły konieczne do utrzymania dobrej kondycji systemu. W centrum kontrolnym znajdziemy więc skaner antywirusowy, moduł antyszpiegowski, filtr niechcianej poczty elektronicznej, zaporę sieciową, harmonogram zadań, ochronę rezydentną, kwarantannę wirusów, menedżera aktualizacji czy skaner poczty elektronicznej. Program przy pomocy prostego kreatora pozwala na konfigurację firewalla i sprawdzenie uaktualnień.

Surfuj bez obaw po internecie w domu i w biurze.
 • Łatwość w instalacji i użyciu
 • Ochrona przed wszystkimi typami zagrożeń
 • Kontrola przeglądarek i komunikatorów w czasie rzeczywistym
 • Gwarantowany najwyższy poziom bezpieczeństwa, bez spowalniania pracy komputera
 • Darmowa pomoc telefoniczna w każdy dzień roku w godzinach 8:00 - 20:00
 • Darmowa, całodobowa pomoc techniczna poprzez email
 • Współpracuje z Windows Vista i Windows XP

EasyRecovery 6.1 Professional

     Jest bardzo wydajnym i prostym w obsłudze narzędziem służącym do odzyskiwania danych Odzyskuje utracone lub skasowane dane, foldery, całe partycje lub wolumeny z napędów dysków twardych IDE/SCSI/EIDE/ATA, dyskietek, nośników Zip i Jaz, z systemów Windows 95/98/Me oraz Windows NT/2000/XP (FAT, FAT32 i NTFS). Korzystając z opcji programu odnajdziesz dane na swoim nośniku nawet kiedy ich struktury będą uszkodzone zastosuj, w razie pilnej potrzeby, awaryjną dyskietkę startową, kiedy chcesz odzyskać dane z komputera, na którym nie można uruchomić systemu Windows. Naprawia uszkodzone dokumenty utworzone pakietem MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook) i archiwa ZIP. Naprawia uszkodzone pliki programów pocztowych MS Outlook i MS Outlook Express. Odzyskuje dane z partycji FAT i NTFS i archiwa ZIP, posiada moduł diagnostyki dysku i możliwość kompresji odzyskiwanych danych.

DeviceLock

DeviceLock pozwala:

  # Kontrolować, który użytkownik lub grupa ma dostęp od portów USB i FireWire, urządzeń WiFi i Bluetooth, napędów dyskietek i CD-ROM oraz innych urządzeń przenośnych
  # Kontrolować dostęp to urządzeń w zależności od godziny lub dnia
  # Tworzyć "białą listę" urządzeń USB, która pozwoli na autoryzację tylko wyszczególnionych urządzeń, które nie będą blokowane w odróżnieniu od jakichkolwiek innych urządzeń
  # Ustawiać urządzenia w tryb tylko-do-odczytu
  # Zabezpieczać dyski przed przypadkowym lub zamierzonym formatowaniem
  # Opróżniać niezapisany bufor (bardzo użyteczny przy urządzeniach przenośnych)
  # Zdalnie kontrolować wszystkie funkcje
  # Instalować i odistalowywać go automatycznie
  # Rekordy kontroli automatycznie mogą być odebrane od zdalnych komputerów i centralnie przechować na DeviceLock Enterprise Server.
  # DeviceLock może wykrywać sprzęt komputerowy keyloggers.
  # DeviceLock Usługa może pisać zapisy kontroli do standardu Windows Event Log lub do swojego własnego chronionego rejestru a następnie wysyła do DeviceLock Enterprise Server.

   * Dodany granular access control, auditing i shadowing dla urządzeń Windows Mobile. Można ustawiać prawa dostępu dla różnych obiektów (plików, kontaktów, e-maili) transferowanych z/do PDA z Windows Mobile OS. Możliwe są również funkcje auditing i shadowing dla różnych obiektów (plików, kontaktów, e-maili) kopiowanych z PC do PDA. Wspierane wszystkie interfejsy USB, COM, IrDA, Bluetooth, WiFi.
   * Dodana integracja z PGP Whole Disk Encryption. DeviceLock® może teraz wykryć zaszyfrowane PGP dyski (USB Flash Drives i inne przenośne urządzenia) i dodać specjalne „zaszyfrowane” prawa dostępu do nich, pozwalające na np. zapis na zaszyfrowanych dyskach lub zabraniające dostępu do nich.
   * Integracja z Lexar SAFE PSD flash drives.
   * Nowy DeviceLock® blokuje PS/2 keyloggery.
   * Zewnętrzy plik z prawami dostępu i innymi ustawieniami – umożliwiający przenoszenie pomiędzy urządzeniami.
   * Zmieniony interfejs dla menu Permissions and Audit & Shadowing.

Norton Ghost 14 PL

Funkcje systemu:

 • Pełna kopia zapasowa systemu (obraz dysku) — możliwość tworzenia kopii zapasowych wszystkich zasobów znajdujących się na dysku twardym lub partycji.
 • Kopie zapasowe plików i folderów — wykonywanie kopii zapasowych wybranych plików i folderów zamiast zapisywania zawartości całego dysku twardego.
 • Kopie zapasowe na serwerze FTP — punkty odtwarzania są kopiowane na serwer FTP, co ułatwia zarządzanie kopiami zapasowymi poza siedzibą organizacji. NOWOŚĆ
 • Tworzenie kopii zapasowych w lokalizacjach zewnętrznych — archiwizacja plików na podłączonych do sieci urządzeniach NAS. NOWOŚĆ
 • Integracja z systemem ThreatCon firmy Symantec — przyrostowe kopie zapasowe są tworzone automatycznie, gdy stopień zagrożenia ThreatCon osiągnie określony poziom. Znakomite rozwiązanie dla komputerów pozbawionych ochrony antywirusowej. NOWOŚĆ
 • Przyrostowe i różnicowe tworzenie kopii zapasowych — archiwizowane są tylko zmodyfikowane pliki.
 • NOWOŚĆ! Integracja z programem Google Desktop™ — pozwala na jeszcze szybsze odzyskiwanie danych dzięki indeksom kopii zapasowych z możliwością przeszukiwania.
 • Funkcja LightsOut Restore — przywracanie systemu przy użyciu środowiska odtwarzania opartego na oprogramowaniu znajdującym się na dysku, bez konieczności używania rozruchowego dysku CD.
 • NOWOŚĆ!: Zdalne zarządzanie — kontrola nad innymi instalacjami programu Norton Ghost (w wersji 12.0 lub nowszej) w sieci lokalnej.
 • Zaawansowana kompresja i szyfrowanie — minimalizacja użycia miejsca na dysku i ochrona poufnych dokumentów.